096-725-15-80 (Viber, Telegram, WhatsApp, Messenger)095-932-85-59

E-mail: navc.visa@gmail.com

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця 10:00 - 18:00

м. Львів, вул. Перемиська 3а

096-725-15-80 (Viber, Telegram, WhatsApp, Messenger)

095-932-85-59

E-mail: navc.visa@gmail.com

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця 10:00 - 18:00

м. Львів, вул. Перемиська 3а

Компанія NAVC надає послуги з отримання Green Card БЕЗ ЛОТЕРЕЇ

А Ви знали, що можете отримати Green Card без лотереї?

Давайте детальніше розберемо як це можна зробити

Розпочнемо

Розпочнемо з вартості. Коштує Green Card (EB-1) 15 000 дол. Оплата проводиться частинами, 10 000$ в момент укладання договору, 5 000$ після отримання Green Card (EB-1). Це єдиний варіант виїзду в США по якому ми даємо 100% гарантії, повертаємо 100% оплачених послуг, у разі відмови.

Мені підходить вартість, хочу отримати зразок договору для ознайомлення з гарантіями

А тепер детальніше:

1

Ви відправляєте заявку, або телефонуєте нам в офіс

2

Ми підбираємо для Вас індивідуальне рішення та галузь по якій будемо робити Green Card

3

Погоджуємо всі етапи, підписуємо договір

4

Ви оплачуєте авансову суму договору, починаємо збирати та формувати доказову базу

5

Після цього подаємо документи в Національний візовий центр США, а після нього документи відправляються в Імміграційну службу США 

6

Ви йдете на співбесіду, отримуєте Green Card, летите в США

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

В даному варіанті ми не розглядаємо відмови, ми даємо максимальну гарантію того що Ви потрапите в США по Green Card повністю легальним способом. Такий спосіб підходить для тих, хто шукає безпрограшний варіант потрапити в США одразу з видом на проживання. Ви не ризикуєте нічим. Залишайте заявку та отримайте безкоштовну консультацію.

Критерії, що необхідно задовільнити для отримання Green Card

*достатньо задовільнити 3 з 10, і USCIS видасть Вам Green Card

Підтвердження того, що Ви були удостоєні міжнародно-визнаної нагороди, менш впізнаваною в своїй області. Наприклад: медична стипендія, нагорода Фулбріджа (Fulbright) або нагорода Колдекотт (Caldecott).

Членство в асоціації, пов'язаної з Вашої сферою діяльністю. Асоціація повинна питати зі своїх учасників «видатні досягнення». Членство в асоціації з обмеженою кількістю учасників (в яку приймають тільки найвидатніших особистостей) цінується вище ніж участь в асоціації з необмеженою кількістю учасників.

Надруковані матеріали про Вас в головних торгових виданнях або інших засобах мас медіа. У матеріалі повинно розповідатися про Вашу роботу у відповідній сфері діяльності. Стаття про Вас може бути надрукована в різних журналах або газетах, наприклад таких як: The Journal of Otolaryngology, TheNew York Times. Так само може підійти стаття про Вашу роботу в «60 Minutes».

Участь в ролі судді (одноосібно або в команді) чужих робіт. Участь в комітеті Нобелівської Премії або експертна оцінка наукової статті або членство в комітеті по оцінці дисертацій.

Значний внесок в науку, мистецтво, атлетику або в бізнес та ін. Рішення USCIS про Ваш внесок буде виноситься, грунтуючись на листах, які підтвердять значимість Вашої роботи. Тому, щоб відповідати цим вимогам, Вам необхідно отримати лист від визнаного авторитету в Вашій сфері, який вважає, що Ваш внесок є оригінальним і важливим.

Авторська або наукова стаття в Вашій сфері. В даному випадку, мова йде про роботу, написаної саме Вами, а не про Вас. Стаття повинна бути надрукована в головних журналах або інших засобах мас медіа. Не дивлячись на те, що в правилах вказана «стаття», інші засоби публікації в візуальної медіа будуть також відповідати даним вимогам.

Виставка Ваших робіт. В правилах не вказано наскільки престижною повинна бути виставка.

Виконання критичних або провідних ролей для організацій, у яких є відома репутація. Наприклад: доглядач метрополітен-музею мистецтва або допомогу досліднику у важливих лабораторних роботах.

Висока зарплата у Вашій сфері. У правилах зазначено, що Ваша зарплата або винагорода повинна бути високою у порівнянні з зарплатою / винагородою інших осіб в такий же сфері діяльності.

Комерційний успіх у виконавчому виді мистецтва. Підтвердження цьому може служити довідка від фільмів або п'єс, продаж ваших записів або продаж Вашого документального відео за значну суму.

У Вас не вистачає критеріїв? Або немає зовсім?
Ми допоможемо Вам зібрати необхідний пакет документів

В цифрах:

5

РОКІВ ДОСВІДУ

6

КЛІЄНТІВ ОТРИМАЛИ 
GREEN CARD

8

КЛІЄНТІВ ОЧІКУЮТЬ НА GREEN CARD

12

МІСЯЦІВ - ТЕРМІН РОЗГЛЯДУ ДОКУМЕНТІВ 
GREEN CARD

15

ТИС. ДОЛАРІВ - ПОВНА ВАРТІСТЬ ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ

м. Львів, Перемиська 3а

096-725-15-80  (Viber, Telegram, WhatsApp, Messenger)

095-932-85-59

E-mail: navc.visa@gmail.com

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця 10:00 - 18:00

Наверх